Xəbərlər • 01.08.2023
29 iyul tarixində Bakı Ali Neft Məktəbində yay məktəbinin iştirakçılarından ibarət 26 komanda arasında bilik yarışı (“CTF”) keçirildi
24-29 iyul tarixlərində Azərbaycan Kibertəhlükəsizlik Təşkilatları Assosiasiyasının təşkilatçılığı, “Azerconnect MMC”, “Caspel”, “Cyberpoint”, “Techpro DC” və “Huawei Technologies” şirkətlərinin sponsorluğu, “Gesco”, “A2Z Technologies”, “CISCO” və “Azerobot” şirkətlərinin tərəfdaşlığı ilə 12-16 yaş arası məktəbli və yeniyetmələr üçün  “Cyber Summer School - 2023” beynəlxalq yay məktəbi baş tutub.
29 iyul tarixində Bakı Ali Neft Məktəbində yay məktəbinin iştirakçılarından ibarət 26 komanda arasında bilik yarışı (“CTF”) keçirilib və aşağıdakı qalib komandalar  mükafatlandırılıb:

From July 24 to 29, the "Cyber Summer School - 2023" international summer school for schoolchildren and teenagers aged 12-16 years was organized by the Association of Cyber Security Organizations of Azerbaijan. The event was sponsored by "Azerconnect LLC," "Caspel," "Cyberpoint," "Techpro DC," and "Huawei Technologies," in partnership with "Gesco," "A2Z Technologies," "CISCO," and "Azerobot" companies.
On July 29, the Baku Higher Oil School hosted a knowledge competition ("CTF") among 26 teams of summer school participants, and the following teams emerged as winners and were awarded: